You are currently viewing Wynajem domków nad morzem

Wynajem domków nad morzem

Oferujemy wynajem domków nad morzem. Zapraszamy na boskie wakacje.
Dlaczego boskie wakacje? Po pierwsze dlatego, że na naszej działce stoi jedyny we wsi krzyż. Po drugie dlatego, że nasze domki mają niebiańskie kolory. I wreszcie dlatego, że jest tu bosko! Junoszyno to urokliwa wieś położona pomiędzy Stegną i Jantarem. Leży na trasie między tymi dwiema turystycznymi miejscowościami i odkąd byliśmy tu pierwszy raz (mieszkamy w Elblągu) wracaliśmy w każdy weekend. Niemalże pusta plaża, cisza, spokój, piękny las prowadzący nad morze, brak gwaru charakterystycznego dla nadmorskich kurortów. Wieś z przemiłymi mieszkańcami, sklep na miejscu, nowoczesny plac zabaw, wypożyczalnia rowerów, nieopodal stadnina koni i przystanek kolejki wąskotorowej. Tu wynajmujemy dwa domki nad morzem. Nazwaliśmy je Lazur i Szafir.

Oba domki są drewniane i wybudowane według tego samego projektu. Metraż to 35 m2 na dole, na piętrze powierzchni użytkowej jest 13 m2. Taras ma 21 m2 w Lazurze i 31 m2 w Szafirze.

Na terenie o powierzchni 1200 m2 znajdują się dwa domki rozdzielone drogą wjazdową. Każdy ma więc do dyspozycji 600 m2. Jeśli przyjedziesz ze swoją rodziną – da ci poczucie intymności, jeśli chcecie przyjechać w dwie rodziny – nie ma sprawy! Będziecie na tyle blisko, by czerpać przyjemność ze wspólnego pobytu i na tyle daleko, by każdy miał kawałek przestrzeni dla siebie.

Teren jest zagospodarowany. Przy ogrodzeniu rosną tuje, znajduje się tu kilka drzew dających cień. Przed domkami uroku dodają niewielkie ogródki z kwiatami. Na trawniku przy Lazurze stoi przenośny grill z rusztem na trójnogu oraz piaskownica z zabawkami. Możesz z nich korzystać, ale po zabraniu na plażę nie zapomnij przynieść ich z powrotem, aby dziecko miało czym się bawić przy domku. Obok Szafira stoi duża trampolina.

Nasza oferta to wynajem domków nad morzem.

Dodaj komentarz