Szafir

Powstał jako drugi, stoi dalej od drogi. Ma nieco większy taras – powiększony o boczną część bez dachu, dla lubiących wcześniej wstawać, bo w sam raz na poranną kawę w pierwszych promieniach słońca. Zapach kawy i lasu, ciepło na twarzy, śpiew ptaków – tu naprawdę jest bosko!

Szafir to odbicie lustrzane Lazura, wykończony w bielonym drewnie. Nie znajdziesz tu jednak komina – w salonie i pokojach na piętrze umieściliśmy klimatyzatory, którymi schłodzisz lub ogrzejesz pomieszczenia. Przy wejściu stoi pojemna szafa – rozgość się. W aneksie kuchennym nie ma mikrofalówki, ale masz do dyspozycji piekarnik, 3w1 – sandwich, gofrownica i opiekacz, blender. Jest oczywiście lodówka i zmywarka, a także kawiarka. Blat oświetlisz włączając pochłaniacz. Szafki wiszące zawieszone są wysoko – jeśli potrzebujesz skorzystaj z poręcznych taboretów-schodków.

W łazience prysznic, bidetta oraz pralka slim. Na wyposażeniu suszarka do włosów. Na zewnątrz znajdziesz z kolei suszarkę do ubrań, a mniejsza, rozkładana stoi też w łazience, obok kabiny.

Okrągły stół można rozłożyć, podobnie jak narożną kanapę. Ten domek również dedykowany jest dla maksymalnie 6 osób. W salonie znajdziesz telewizor, w całym domku WiFi. W komodzie pod telewizorem zostawiliśmy też gry planszowe i karty.

Piętro wygląda podobnie jak w Lazurze. W większej sypialni jest także bujany fotel, w którym nastolatek poczyta książkę (albo wiadomości na Twitterze…). Ten pokój wyposażyliśmy w tapczany, do których po nocy można schować pościel. Przy każdym tapczanie znajduje się nocna szafka na drobne rzeczy oraz lampka nocna, pod oknami dwie duże komody. W tym pokoju jest jedna szafa na odzież wiszącą.

W drugiej sypialni z podwójnym łóżkiem znajdziesz miejsce na swoją garderobę oraz dwie nocne szafki z lampkami. W szafie naprzeciw schodów znajdziesz parasol plażowy oraz rozkładane krzesła turystyczne. Tu możesz też wstawić swoje torby bagażowe.

Na tarasie stoją wypoczynkowe meble ogrodowe, gazowy grill oraz wiszący fotel. Baw się dobrze!
Przed domkiem stoi duża trampolina o średnicy 4 metrów. Ciepły wieczór? Weź poduszki i koce i nocuj na trampolinie, pod gołym niebem! My tak robimy 😊

Dodatkowe informacje dotyczące wyposażenia, czyli czego nie musisz przywozić:
– w kuchni znajdziesz blachy, w tym do pizzy, termos, toster, zapiekacz 3 w 1, blender, kawiarkę, dzbanek, tarkę, miski, obierak, cedzak, praskę do czosnku, maselniczkę, ostrzałkę do noży, tace na lodówce
– w salonie w szafce pod tv – żelazko, deskę do prasowania, obrus, gry planszowe
– w łazience – miskę, suszarkę do włosów, suszarkę do prania
– na piętrze – książki, telewizor
– na tarasie w kufrze – suszarkę do prania, matę chłodzącą dla psa oraz miska, zabawki (piłka, badminton), parasol i koc na plażę (z pledów na wyposażeniu domku prosimy korzystać na miejscu)
Do dyspozycji gości – leżaki i rowery